CA25P15552HLR
CA25P15552HLR
CA25P15552HLR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    CA25P15552HLR
  • Description
    2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
  • Delivery Services
155.52 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Quick Inquiry
CA25P15552HLR
Type XO (Standard)
Frequency 155.52 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±100ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 80mA
Package / Case 6-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)