IPC03-30P
Manufacturer
Pepperl+Fuchs, Inc.Description
RFID TAG R/W 125KHZ COIN
Request for Quotation
IPC03-30P
lmages are for reference only.IPC03-30P
RFID TAG R/W 125KHZ COIN
Delivery Services
RFID Tag Read/Write Memory 125kHz Coin
IPC03-30P
| Technology | Passive |
| Frequency | 125kHz |
| Standards | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Size / Dimension | 0.118" L x 1.118" D (3.00mm x 30.00mm) |