IPC03-50P
Manufacturer
Pepperl+Fuchs, Inc.Description
RFID TAG R/W 125KHZ COIN
Request for Quotation
IPC03-50P
lmages are for reference only.IPC03-50P
RFID TAG R/W 125KHZ COIN
Delivery Services
RFID Tag Read/Write Memory 125kHz Coin
IPC03-50P
| Technology | Passive |
| Frequency | 125kHz |
| Standards | - |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Size / Dimension | 0.197" L x 1.969" D (5.00mm x 50.00mm) |