ISPLSI 2128A-80LQN160
ISPLSI 2128A-80LQN160
ISPLSI 2128A-80LQN160
lmages are for reference only.
  • Part Number
    ISPLSI 2128A-80LQN160
  • Description
    IC CPLD 128MC 15NS 160QFP
  • Package
    160-BQFP
Quick Inquiry
ISPLSI 2128A-80LQN160
Series ispLSI® 2000A
Packaging Tray
RoHS Status
Programmable Type In System Programmable
Delay Time tpd(1) Max 15 ns
Voltage Supply - Internal 4.75V ~ 5.25V
Number of I/O 128
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 160-BQFP
Supplier Device Package 160-PQFP (28x28)
Base Product Number ISPLSI 2128A