KPCIEX-T280-1BK30
KPCIEX-T280-1BK30
KPCIEX-T280-1BK30
lmages are for reference only.
  • Part Number
    KPCIEX-T280-1BK30
  • Description
    CONN PCI EXP FMALE 280POS 0.039
  • Delivery Services
280 Position Female Connector PCI Express™ Gold 0.039" (1.00mm) Black
Quick Inquiry
KPCIEX-T280-1BK30
Number of Positions 280
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Number of Rows 2
Pitch 0.039" (1.00mm)