MJSB-10PL90
MJSB-10PL90
MJSB-10PL90
lmages are for reference only.
  • Part Number
    MJSB-10PL90
  • Description
    CONN HEADER VERT 10POS
  • Delivery Services
Connector Header Through Hole 10 position
Quick Inquiry
MJSB-10PL90
Overall Contact Length -
Insulation Height 0.170" (4.32mm)
Features -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insulation Color Green
Current Rating (Amps) 3A
Voltage Rating 400V