MJSB-26PL96
MJSB-26PL96
MJSB-26PL96
lmages are for reference only.
  • Part Number
    MJSB-26PL96
  • Description
    CONN HEADER VERT 26POS
  • Delivery Services
Connector Header Through Hole 26 position
Quick Inquiry
MJSB-26PL96
Overall Contact Length -
Insulation Height 0.170" (4.32mm)
Features -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insulation Color Green
Current Rating (Amps) 3A
Voltage Rating 400V