SA324135F35HLR
SA324135F35HLR
SA324135F35HLR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    SA324135F35HLR
  • Description
    CRYSTAL 13.5000MHZ 12PF SMD
  • Delivery Services
13.5 MHz ±30ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
Quick Inquiry
SA324135F35HLR
Type MHz Crystal
Frequency 13.5 MHz
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Load Capacitance 12pF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Operating Mode Fundamental
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 4-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute SA324135F35HLR SA324080F35HLR SA324080F35HLR SA324100F35HLR
Part Number SA324135F35HLR SA324080F35HLR SA324080F35HLR SA324100F35HLR
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description CRYSTAL 13.5000MHZ 12PF SMD CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD CRYSTAL 8.0000MHZ 12PF SMD CRYSTAL 10.0000MHZ 12PF SMD