WTBV20PCJT
WTBV20PCJT
WTBV20PCJT
lmages are for reference only.
  • Part Number
    WTBV20PCJT
  • Delivery Services
20 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG
Quick Inquiry
WTBV20PCJT
Contact Type Male Pin
Number of Positions 20
Pitch 0.100" (2.54mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Wire Type Discrete
Wire Gauge 22 AWG