WTBV24PCSY
WTBV24PCSY
WTBV24PCSY
lmages are for reference only.
  • Part Number
    WTBV24PCSY
  • Delivery Services
24 Position Rectangular Plug Connector Solder Cup Gold 22 AWG
Quick Inquiry
WTBV24PCSY
Contact Type Male Pin
Number of Positions 24
Pitch 0.100" (2.54mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Wire Type Discrete
Wire Gauge 22 AWG