DEA100915LT-6319A1
DEA100915LT-6319A1
DEA100915LT-6319A1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    DEA100915LT-6319A1
  • Manufacturer
    TDK Corporation
  • Description
    RF FILTER LOW PASS 869.5MHZ 0402
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
  • Delivery Services
869.5MHz Center Frequency Low Pass RF Filter (Radio Frequency) 91MHz Bandwidth 0.5dB 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Quick Inquiry
DEA100915LT-6319A1
Get the Price Now!
Specifications
Category Filters - RF Filters -
Manufacturer TDK Corporation
Series DEA
Packaging Tape & Reel (TR)-->Cut Tape (CT)-->
RoHS Status ROHS3 Compliant
Frequency 869.5MHz Center
Bandwidth 91MHz
Filter Type Low Pass
Ripple -
Insertion Loss 0.5dB
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Height (Max) 0.016" (0.40mm)