M80-5C12005M3
M80-5C12005M3
M80-5C12005M3
lmages are for reference only.
  • Part Number
    M80-5C12005M3
  • Description
    DATAMATE J-TEK DIL MALE SMALL BO
  • Delivery Services
20 Position Rectangular Header Connector Crimp Gold 24-28 AWG
Quick Inquiry
M80-5C12005M3
Manufacturer Harwin Inc.
Series Datamate J-Tek
Packaging Bulk
Number of Positions 20
Pitch 0.079" (2.00mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.079" (2.00mm)