M80-5C12005MC
M80-5C12005MC
M80-5C12005MC
lmages are for reference only.
  • Part Number
    M80-5C12005MC
  • Description
    10+10 POS. MALE DIL 24-28AWG CAB
  • Delivery Services
20 Position Rectangular Header Connector Crimp Gold 24-28 AWG
Quick Inquiry
M80-5C12005MC
Manufacturer Harwin Inc.
Series Datamate L-Tek
Packaging Bulk
RoHS Status
Number of Positions 20
Pitch 0.079" (2.00mm)
Number of Rows 2
Row Spacing 0.079" (2.00mm)