HCMA1104-220-R
HCMA1104-220-R
HCMA1104-220-R
lmages are for reference only.
  • Part Number
    HCMA1104-220-R
  • Description
    FIXED IND 22UH
  • Delivery Services
22 µH Inductor
Quick Inquiry
HCMA1104-220-R
Series -
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status RoHS Compliant
Type -
Material - Core -
Inductance 22 µH
Tolerance -
Current Rating (Amps) -
Current - Saturation (Isat) -
Shielding -
DC Resistance (DCR) -
Q @ Freq -
Frequency - Self Resonant -
Ratings -
Operating Temperature -
Inductance Frequency - Test 100 kHz