LPD5030V-333MRC
Manufacturer
CoilcraftDescription
CMC 670MA 2LN 25.81 OHM SMD
Datasheet
DatasheetPackage
Nonstandard, 4 Lead
Request for Quotation
LPD5030V-333MRC
lmages are for reference only.Payment Methods
Delivery Services
33 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 25.81 kOhms @ 19 MHz 670mA DCR 895mOhm
LPD5030V-333MRC
| Category | Filters - Common Mode Chokes - |
| Manufacturer | Coilcraft |
| Series | LPD5030V |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| RoHS Status | |
| Filter Type | Signal Line |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance @ Frequency | 33 µH @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 670mA |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 895mOhm |
| Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratings | - |
| Approval Agency | - |
| Features | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm) |
| Height (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Package / Case | Nonstandard, 4 Lead |
| Base Product Number | - |
| Impedance @ Frequency | 25.81 kOhms @ 19 MHz |