RSF-773.000-30000-1109-TR
RSF-773.000-30000-1109-TR
RSF-773.000-30000-1109-TR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    RSF-773.000-30000-1109-TR
  • Description
    FILTER SAW 773MHZ 5SMD
  • Delivery Services
773MHz Frequency RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 2.2dB 30MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
Quick Inquiry
RSF-773.000-30000-1109-TR
RoHS Status ROHS3 Compliant
Bandwidth 30MHz
Insertion Loss 2.2dB
Ratings -
Applications -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 5-SMD, No Lead
Height (Max) 0.021" (0.55mm)
Size / Dimension 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Frequency - Center 773MHz