RSF-780.000-44500-1109-TR-NS1
RSF-780.000-44500-1109-TR-NS1
RSF-780.000-44500-1109-TR-NS1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    RSF-780.000-44500-1109-TR-NS1
  • Manufacturer
    Raltron Electronics
  • Description
    FILTER SAW 780MHZ 5SMD
  • Datasheet
    DatasheetDatasheet
  • Package
    5-SMD, No Lead
  • Delivery Services
780MHz Frequency RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.6dB 44.5MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
Quick Inquiry
RSF-780.000-44500-1109-TR-NS1
Get the Price Now!
Specifications
Category Filters - SAW Filters -
Manufacturer Raltron Electronics
Series RSF
Packaging Tape & Reel (TR)-->Cut Tape (CT)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Bandwidth 44.5MHz
Insertion Loss 1.6dB
Ratings -
Applications -
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 5-SMD, No Lead
Height (Max) 0.021" (0.55mm)
Size / Dimension 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm)
Frequency - Center 780MHz