RSF-797.000-12000-1411-TR
RSF-797.000-12000-1411-TR
RSF-797.000-12000-1411-TR
lmages are for reference only.
  • Part Number
    RSF-797.000-12000-1411-TR
  • Description
    FILTER SAW 797MHZ 5SMD
  • Delivery Services
797MHz Frequency Cellular, LTE RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 3dB 12MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead
Quick Inquiry
RSF-797.000-12000-1411-TR
RoHS Status ROHS3 Compliant
Bandwidth 12MHz
Insertion Loss 3dB
Ratings -
Applications Cellular, LTE
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 5-SMD, No Lead
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Size / Dimension 0.055" L x 0.043" W (1.40mm x 1.10mm)
Frequency - Center 797MHz