DEA202450BT-3030A1
DEA202450BT-3030A1
DEA202450BT-3030A1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    DEA202450BT-3030A1
  • Description
    RF FILTER 2.45GHZ 5SMD
  • Package
    5-SMD, No Lead
  • Delivery Services
2.45GHz Center Frequency RF Filter (Radio Frequency) 100MHz Bandwidth 1.3dB 5-SMD, No Lead
Quick Inquiry
DEA202450BT-3030A1
RoHS Status ROHS3 Compliant
Frequency 2.45GHz Center
Bandwidth 100MHz
Filter Type -
Ripple -
Insertion Loss 1.3dB
Mounting Type Surface Mount
Package / Case 5-SMD, No Lead
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)