FC5BSBBEM12.0-T1
FC5BSBBEM12.0-T1
FC5BSBBEM12.0-T1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    FC5BSBBEM12.0-T1
  • Manufacturer
    Fox Electronics
  • Description
    CRYSTAL 12MHZ 10PF SMT
  • Delivery Services
Crystal
Quick Inquiry
FC5BSBBEM12.0-T1
Get the Price Now!
Specifications
Category Crystals, Oscillators, Resonators - Crystals -
Manufacturer Fox Electronics
Series *
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type -
Frequency -
Frequency Stability -
Frequency Tolerance -
Load Capacitance -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Operating Mode -
Operating Temperature -
Ratings -
Mounting Type -
Package / Case -
Size / Dimension -
Height - Seated (Max) -
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute FC5BSBBEM12.0-T1 FC5BSBBMD10.0-T1 FC5BSBBMD10.0-T1 FC5BSBBMD20.0-T1
Part Number FC5BSBBEM12.0-T1 FC5BSBBMD10.0-T1 FC5BSBBMD10.0-T1 FC5BSBBMD20.0-T1
Manufacturer Fox Electronics Fox Electronics Fox Electronics Fox Electronics
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant
Description CRYSTAL 12MHZ 10PF SMT CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD CRYSTAL 10.0000MHZ 20PF SMD CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD