FC5BSCCJM9.83-T1
FC5BSCCJM9.83-T1
FC5BSCCJM9.83-T1
lmages are for reference only.
  • Part Number
    FC5BSCCJM9.83-T1
  • Description
    CRYSTAL 9.83MHZ 15PF SMT
  • Delivery Services
Crystal
Quick Inquiry
FC5BSCCJM9.83-T1
Manufacturer Fox Electronics
Series *
Packaging Tape & Reel (TR)
RoHS Status ROHS3 Compliant
Type -
Frequency -
Frequency Stability -
Frequency Tolerance -
Load Capacitance -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Operating Mode -
Operating Temperature -
Ratings -
Mounting Type -
Package / Case -
Size / Dimension -
Height - Seated (Max) -
Base Product Number -
Parts with Similar Specifications
Product Attribute FC5BSCCEM19.6608-T1 FC5BSCCEM19.6608-T1 FC5BSCCJM9.83-T1 F60800010
Part Number FC5BSCCEM19.6608-T1 FC5BSCCEM19.6608-T1 FC5BSCCJM9.83-T1 F60800010
Manufacturer Fox Electronics Fox Electronics Fox Electronics Diodes Incorporated
RoHS Status ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant ROHS3 Compliant RoHS Compliant
Description CRYSTAL 19.6608MHZ 10PF SMT CRYSTAL 19.6608MHZ 10PF SMT CRYSTAL 9.83MHZ 15PF SMT CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD