PSMN4R3-80ES,127
PSMN4R3-80ES,127
PSMN4R3-80ES,127
lmages are for reference only.
  • Part Number
    PSMN4R3-80ES,127
  • Manufacturer
    NXP USA Inc.
  • Description
    MOSFET N-CH 80V 120A I2PAK
Quick Inquiry
PSMN4R3-80ES,127
Manufacturer NXP USA Inc.
Series *
Packaging Tube
RoHS Status ROHS3 Compliant
FET Type -
Technology -
Drain to Source Voltage (Vdss) -
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C -